Zbuduj legalny biznes cyfrowy

Odbierz dostęp do darmowego e-booka i videoszkolenia o budowaniu legalnego biznesu w sieci!

Co otrzymasz w prezencie?

E-book „Zbuduj legalny biznes cyfrowy. Polityka prywatności dla e-przedsiębiorcy”, a w nim m.in.:

Videoszkolenie poszerzające zagadnienia związane z polityką prywatności i plikami cookies

Dowiedz się więcej

Sprawdź, czego możesz się spodziewać!

01

Częste błędy

dowiesz się, jakich błędów nie popełniać, tworząc dokumenty na swoją stronę

02

Checklista polityki prywatności

poznasz niezbędne formuły i zapisy tego dokumentu, które będą Cię chronić

03

Odpowiedzialność przedsiębiorcy

dowiesz się, jakie konsekwencje czekają Cię w przypadku niepełnej lub błędnej dokumentacji na Twojej stronie

04

Słownik i klauzule

poznasz najważniejsze pojęcia oraz typowe klauzule, które możesz wykorzystać

Odbierz darmowy dostęp do materiałów i zbuduj solidne podstawy dla Twojego biznesu cyfrowego!

Strona internetowa to Twoja wizytówka! To ona pokazuje, w jaki sposób przedsiębiorca traktuje ochronę danych osobowych  i jaką wagę do niej przywiązuje. To właśnie na stronie widać, czy spełniasz swoje obowiązki informacyjne względem użytkowników!

Z tego darmowego materiału dowiesz się, jak poprawnie zbudować pierwsze dokumenty na Twoją stronę!

Sprawdź, co mówią o mnie przedsiębiorcy, z którymi pracowałam!

Nazywam się Kasia Krzywicka i zarażam energią do działania!

Oprawiam biznesy online w ramy prawne. Piszę bezpieczne umowy, wdrażam RODO ze wzorowym rozsądkiem i tworzę prostą i skuteczną dokumentację na strony sprzedażowe.

Jestem adwokatem i Certyfikowanym Inspektorem Ochrony Danych przez Uniwersytet w Maastricht. Uzyskałam tytuł LL.M belgijskiej uczelni.

W przypadku pytań zapraszam do kontaktu: kasia@krzywicka.pl 

KLAUZULA INFORMACYJNA DLA UCZESTNIKÓW SZKOLENIA

Administratorem Twoich danych osobowych podanych w formularzu jest Katarzyna Krzywicka prowadząca działalność gospodarczą pod firmą Katarzyna Krzywicka Kancelaria Adwokacka. Twoje dane są przetwarzane przez Administratora w celu wysyłki newslettera. Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych znajdziesz w Polityce Prywatności. Administrator nie powołał Inspektora Ochrony Danych. 

Z administratorem możesz się skontaktować bezpośrednio pisząc na adres e-mail: kontakt@krzywicka.pl

Administrator przetwarzana Twoje dane osobowe w celu wysyłania Ci informacji handlowych oraz treści promujących produkty i działalność administratora – na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia 2016/679 (RODO) – a więc Twojej zgody. Zgoda jest Twoim oświadczeniem, które możesz w każdej chwili wycofać wypisując się z mojej bazy newsletter. Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez czas trwania zgody. W chwili gdy cofniesz zgodę, Twoje dane zostaną usunięte.

Informuję Cię, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane także do celów statystycznych i analitycznych.
Podmiotami, którym administrator ujawni Twoje dane osobowe będzie dostawca systemu mailingowego. Administrator przetwarza Twoje dane zgodnie z RODO i zawarł z dostawcą usługi newsletter umowę powierzenia danych osobowych.

Twoje dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie na obszarze Europejskiego Obszaru Gospodarczego i nie będą przekazywane do Państw Trzecich. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, ale nie będą podlegały profilowaniu.

Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Pamiętaj tylko, że bez podania swoich danych osobowych na przykład adresu e-mail nie osiągniesz swojego celu czyli nie nie będziesz w stanie zapisać się na newsletter i otrzymywać informacji w nim zawartych.
W związku z tym, że przetwarzam Twoje dane przysługuje Ci prawo do żądania od administratora sprostowania, usunięcia, ograniczenia danych osobowych. Masz także prawo do cofnięcia w dowolnym momencie zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Cofnięcie zgody nie wpłynie na zgodność z prawem przetwarzania danych realizowanego do chwili jej cofnięcia. Warunki realizacji Twoich praw zostały szczegółowo opisane w Polityce Prywatności osadzonej na mojej stronie – zapoznaj się proszę z tym dokumentem.

Masz także prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy tylko uznasz, że przetwarzanie Twoich danych narusza przepisy prawa.